Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rimbursimi i barnave

Denoncimi: Nuk mjaftojnë dy sëmundje, duhen tre për të përfituar rimbursim

Emisioni investigativ "BOOM" në RTV Ora News ka trajtuar sërish sonte problemet që ka shkaktuar lista e re e barnave të rimbursueshme. ...

Skandal me skemën e rimbursimit të barnave, pëson dy herë trompozë, doktoresha nuk i rimburson ilaçin

Në Prill 2013 dhe maj 2014 zonja Shërife Celama ka pësur dy trompoza në kokë. Ajo është shtruar në spitalin rajonal Durrës  si dhe...

Lajmet e fundit