Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rimani shqiperi koeficientet

Rumani – Shqipëri, ja kë favorizojnë kompanitë e basteve

Pavarësisht se Shqipëria nuk ka arritur ansjë fitore dhe ndodhet në vendin e fundit të grupit A pa pikë, kompanitë e basteve nuk e...

Lajmet e fundit