Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rilindja urbane

Aleksia, vajza e ministrit Peleshi me video “funny” për projektet e të atit, të Rilindjes Urbane: Kush nuk do të shohë, le të rrijë...

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi, ka publikuar në rrjete sociale një video në dukje serioze dhe shumë formale, por edhe...

Rilindja urbane në Dhërmi, Vasili: Dhe pak pushime që kanë shqiptarët, Rama si lë të qetë

Prej ditësh në zonën e Dhërmiut ka nisur prishja e disa ndërtesave dhe instalimi i kabllove optike në kuadër të planit të ri urbanistik...

Rikonstruksioni i dy shkollave në Fier, Rama: Me standarte të reja cilësie (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar me anë të një albumi fotografik, dy shkolla të reja të rikonstruktuara plotësisht në qytetin e Fierit. ...

Edi Rama tregon se si do të duket Belshi pasi të “rilindë” (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka postuar sot disa fotografi të reja nga projekti për “Rilindjen Urbane” në Belsh. Siaps Ramës, ky transformim do...

Edi Rama: Patosi po përjeton transformim të madh (Foto)

Kryeministri Edi Rama vijon të publikojë në profilin e tij fotografi nga punimet por edhe projekte në bashki të ndryshme të vendit. ...

Hyrje me palma në Lushnje, Rama: Shije e cilësi europiane

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij disa fotografi nga hyrja e re e qytetit të Lushnjes. Rama thotë se nga një...

Kështu do duket Vlora pas ndërhyrjes, Edi Rama: Do ndjekim shembullin e Korçës

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar një tjetër projekt të “Rilindjes “Urbane” që kësaj here përfshin qytetin e Vlorës. Rama ka prezantuar projektin e rikonstruksionit...

Rama në Tepelënë, inspekton punimet në qytet

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një tur në jug të vendit për të inspektuar punimet që po kryhen në disa qytete, duke u ndaluar...

Lajmet e fundit