Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikthimi i vizave

Holanda kërkon rikthimin e vizave, Duka: Kambanë e fortë alarmi për vendin, duhet të futemi në shina

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka reaguar pas kërkesës së Parlamentit të Holandës për rikthimin e vizave për shqiptarët. ...

Rikthimi i vizave nga Holanda, Paloka i bën thirrje shqiptarëve: Ngrihuni për vete, nuk ka nevojë Berisha e Basha për mirënjohje

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar pas kërkesës së Parlamentit të Holandës për rikthimin e vizave për shqiptarët. Ai...

Rikthimi i vizave për shqiptarët, reagon Nora Malaj: Ditë zie, krimi ka marrë dhenë…

Ish-deputetja e LSI-së Nora Malaj ka reaguar pas votimit PRO të  parlamentit holandez për rikthimin e vizave për shqiptarët dhe mosqarkullimin e tyre të...

Ambasadorja e Shqipërisë në Holandë: Nuk ekziston raport për kthimin e vizave

Ditët e fundit politika shqiptare është përfshirë nga një debat për rikthimin e vizave nga Holanda, pas një artikulli të publikuar nga gazeta "De...

Vizat, zbardhet raporti: Mafia shqiptare e drogës s’duhet të strukturohet në Holandë

Shtimi i bandave kriminale shqiptare mbetet kërcënim për shoqërinë holandeze, ky është shqetësimi kryesor i Holandës në raportin që kërkon rikthimin e vizave me...

Vizat, flet ambasadorja holandeze: Policia raport konfidencial

Rritja e krimit të organizuar nga persona me origjinë shqiptare në Holandë, për të cilën shprehet shqetësimi i rikthimit të regjimit të vizave për...

Rikthimi i vizave, reagon ish-ministri: Këto janë 5 hapat që duhet të ndiqen menjëherë

Lajmi se Holanda kërkon rikthimin e vizave me shqiptarët vazhdon të ngjallë reagime të shumta.   Ish-ministri socialist i Financave, Arben...

Rikthimi i vizave, Topalli reagon ashpër: Lajm i zi, i forti nënqeshi kur paralajmërova në Parlament

Deputetja e PD dhe ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka reaguar në lidhje me lajmin se Holanda kërkon rikthimin e vizave për shqiptarët. ...

Lajmet e fundit