Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rikthimi i vizave nga Holanda, reagon Meta: Akt i paprecedent, nuk ka ndodhur me asnjë vend tjetër

Rikthimi i vizave nga Holanda, reagon Meta: Akt i paprecedent, nuk ka ndodhur me asnjë vend tjetër

Presidenti i vendit Ilir Meta e quan një akt të paprecedent dhe një këmbanë alarmi vendimin e Parlamentit holandez për rikthimin e regjimit të...

Lajmet e fundit