Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rikthimi i Stambollit

Humbja në zgjedhje, Erdogan këmbëngul në rikthimin e Stambollit

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan ka kërkuar sërish që fitorja e bashkisë së Stambollit nga opozitari Ekrem Imamoglu të deklarohet e pavlefshme dhe të...

Lajmet e fundit