Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikthim ne detyre

Ish-zv.kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthim në detyrën e mëparshme

Ish-zv.kryeministrja teknike Ledina Mandia ka paditur ditën e sotme kryeministrin Edi Rama. Mësohet se Mandia e ka depozituar padinë e saj...

Humb ‘betejën’ Arta Marku, KLP rikthen në detyrë Hajdarmatajn dhe Çelën

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar rikthimin në detyrë tek Krimet e Rënda të prokurorëve Besim Hajdarmataj dhe Olsian Çelaj. ...

Shpallet i pafajshëm, ‘gjyqtari i seksit’ Guximtar Boçi kërkon rikthimin në detyrë

Dy vjet pas shkarkimit, ish-kryegjyqtari i Gjirokastrës Guximtar Boçi ka kërkuar rikthimin në detyrën e mëparshme. Boçi e ka bërë këtë...

Lajmet e fundit