Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikthet ne politike

Ish-kryeministri italian rikthehet në politikë, 91-vjeçari zgjidhet kryetar bashkie

Ish-kryeministri italian Ciriako De Mita rikthehet në politikë dhe është zgjedhur si kryetar bashkie në një fshat të Napolit. Tashmë 91-vjeçari...

Lajmet e fundit