Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikthehet

Pas një periudhe të vështirë shëndetësore, shkrimtari jep lajmin e mirë: Fillova ritualin e zakonshëm

Shkrimtari i madh Bardhyl Londo ka kaluar një periudhë të vështirë shëndetësore këto dy muajt e fundit. Sot, Londo ka shkruar...

Ish-kryeministri italian rikthehet në politikë, 91-vjeçari zgjidhet kryetar bashkie

Ish-kryeministri italian Ciriako De Mita rikthehet në politikë dhe është zgjedhur si kryetar bashkie në një fshat të Napolit. Tashmë 91-vjeçari...

Rikthehet në ekran Marina Vjollca, zbulohet projekti i ri i moderatores

Pas një viti mungesë, moderatorja e njohur Marina Vjollca do të rikthehet në ekran. Pa përfundimit të "C'est la vie" në janar të vitit...

SURPRIZË/ 12 vite pas largimit, Ermal Mamaqi rikthehet në ‘Portokalli’ (VIDEO)

Një ngjarje që ngjall kureshtje të madhe edhe ditën e sotme është largimi i aktorit Ermal Mamaqi nga emisioni i humorit 'Portokalli. ...

Elvana GJATA RIKTHEHET më shpejt seç e kishim menduar! Zbulohet EVENTI i rëndësishëm ku do të performojë

Vetëm disa ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata u bë e gjallë që pas ngjarjes në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj...

Koncert të dytë në Tiranë, rikthehet me një surprizë Ermal Meta

Mbrëmjen e 1 qershorit të 2018-ës Ermal Meta elektrizoi skenën në sheshin ‘Skënderbej” me performancën e tij.  Por duket se këngëtari...

I ka munguar prej kohësh ekranit, zbulohet ku do e shohim Einxhel Shkirën

Einxhel Shkira është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të përfolura njëkohësisht. Moderatorja prej disa kohësh është shkëputur nga ekrani,...

Rikthehen reshjet e borës, bllokohen disa fshatra në Kukës dhe Tropojë

Ndonëse në pjesën më të madhe të vendit mbizotëron moti i kthjellët në zonat malore janë rikthyer sërish reshjet e borës. Kjo ka sjellë...

Pas shkëputjes së gjatë, rikthehet fuqishëm Vedat Ademi (VIDEO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Vedat Ademi prej një kohë të gjatë nuk është më shumë aktiv me projektet e tij në...

Shi dhe borë në të gjithë vendin, rikthehet i ftohti polar në Shqipëri

Në këtë fillim viti kemi hasur temperatura të paqëndrueshme, ndërsa të tilla pritet të jenë edhe në ditët në vijim. Sonte...

Lajmet e fundit