Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikthehet pas 5 vitesh në ‘Këngën Magjike’

Surprizon këngëtarja e njohur, rikthehet pas 5 vitesh në ‘Këngën Magjike’

Ka vetëm pak ditë që ka nisur festivali “Këngës Magjike” dhe që fillim ka rezultuar një sukses i vërtetë. Një ndër...

Lajmet e fundit