Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikthehet frozen

Cilësuar si filmi vizatimor më i ndjekur, rikthehet  ‘Frozen 2’, ja kur do të shohim Elsën dhe Annën

‘Frozen’ është një ndër filmat vizatimor më të ndjekur nga fëmijët. Të gjithë u dashuruan pas personazheve të tij dhe jo...

Lajmet e fundit