Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikthehen

Ismail dhe Helena Kadare rikthehen në shtëpinë muze, flet shkrimtari: Jam i prekur

Shtëpia ku shkrimtari i madh Ismail Kadare ka jetuar gjatë periudhës së komunizmit, në një pallat të njohur nga shumëkush në hyrje të rrugës...

Rikthehen bashkë Enca dhe Noizy? Këngëtarja bën GJESTIN papritur

Dy vite më parë bëri bujë në media sherri mes këngëtares Enca Haxhia dhe reperit Noizy. Këngëtarët kanë thumbuar shpeshherë njëri-tjetrin,...

Ezel dhe Ejshan rikthehen sërish në ekran, zbulohet seriali i ri

Seriali turk "Ezel" theu rekord shikueshmërie në çdo vend të botës ku u transmetua.   Për shqiptarët vijon të jetë më...

Surprizon sërish moti, nesër rikthehen reshjet e borës

I ftohti i acartë u largua gradualisht nga vendi jonë por moti mbetet ende i paqëndrueshëm. Dita që po lëmë pas...

Përmbytjet, portet e vendit i rikthehen normalitetit

Të gjitha portet e vendit i janë rikthyer normalitetit ditën e sotme, pas shirave të rrëmbyeshëm të ditëve të fundit. Mësohet se...

Pas 6 vitesh mungesë, këngëtarja e njohur rikthehet te “Kënga Magjike”

Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar si këngëtare në pjesmarrjen e saj të parë, para 6 viteve te “Kënga Magjike”. Edhe pse...

Ish-yjet e televizionit bëhen bashkë, tregojnë përse hoqën dorë nga ekrani dhe me çfarë po merren tani

Ish yjet e televizionit janë bërë të gjitha bashkë në studion e “Pasdite në Top Channel" dhe kanë treguar arsyen e vërtetë se përse...

Lajmet e fundit