Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikthehen vizat

Mocioni për rikthimin e vizave, reagon qeveria holandeze

Qeveria e Holandës përmes një njoftimi zyrtar ka reaguar për mocionin në parlament për kthimin e vizave për shqiptarët. “Parlamenti kërkoi...

Rikthimi i vizave nga Holanda, deputeti Gjoni: Turp! Vendim RACIST

Deputeti Ralf Gjoni e quan vendimin e Holandës për rikthimin e vizave me Shqipërinë si vendim racist dhe të turpshëm. Ish-deputeti...

Ambasadorja shqiptare këmbëngul: Nuk ka raport. Holandezët më shkruajnë “We love Albania”

Adia Sakiqi, ambasadorja e Shqipërisë në Holandë, shprehet se nuk ka asnjë raport apo shqetësim nga autoritetet holandeze për lëvizjen e shqiptarëve në zonën...

Kthimi i vizave: Vjen reagimi i ministrit të Jashtëm Bushati

Ka reaguar ministri i Jashtëm Ditmir Bushati në lidhje me zërat se disa shtete europiane ndër to edhe Hollanda, planifikojnë të kthejnë regjimin e...

Lajmet e fundit