Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rikthehen reshjet e dëborës, zbardhet QafëThana (FOTO)

Rikthehen reshjet e dëborës, zbardhet Qafë-Thana (FOTO)

Siç shihet dhe në foton e mësipërme, reshjet e dëborës në disa zona të vendit janë rikthyer përsëri. Në pamjet e...

Lajmet e fundit