Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikthehen ne shesh

Përfundon protesta e studentëve, rikthehen nesër në shesh

Studentët e Tiranës dhe të gjithë universiteteve nëpër qytete kanë tre ditë që protestojnë për kërkesat e tyre në lidhje me arsimin e lartë....

Lajmet e fundit