Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

rikthehen lundirmet

Lajm i mirë për Sarandën dhe turizmin në jug, Shqipëria në listën e gjelbër nga Covid: Tragetet nga Greqia rinisin lundrimin drejt ujrave tona

Tragetet nga Greqia në Shqipëri dhe anasjelltas do të fillojnë punën pasi vendi ynë ëhstë futur në listën e gjelbër të vendeve, në bazë...

Lajmet e fundit