Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rikonstruktohet konvikti

Rikonstruktohet konvikti i shkollës së mesme në Çorovodë, Meta merr pjesë në inagurim

Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë ditën e sotme në inagurimin e rikonstruksionit të konviktit të Shkollës së Mesme "Ramiz Aranitasi" në Çorovodë. ...

Rikonstruktohet konvikti, Veliaj: Studentët t’i kthehen mësimit

Një tjetër konvikt në "Qytetin Studenti" i është nënshtruar rikonstruksionit të plotë, për kushte më të mira jetese dhe mësimi për studentët. Pak kohë...

Lajmet e fundit