Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikonstruktim

Rama viziton konviktet në Qytet Studenti: Ka filluar rikontruktimi i godinës së parë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka vizituar nga afër konviktet shtetërore në Qytet Studenti. Rama ka treguar se ka filluar të rikontruktohet godina...

‘Studentët ekselentë do marrin 100 mijë lekë bursë në muaj’, Ahmetaj tregon kur do të fillojë rikonstruktimi i godinave në QS

Ministri i Financave Arben Ahmetaj ka folur mbrëmjen e sotme në rubrikën 'Opinion' në Neës 24 për protestën e studentëve dhe për kërkesat e...

Fondacioni “Rotary Club” i Francës rikonstrukturon shkollën në Qeparo (FOTO)

Fondacioni “Rotary Club” i Francës rikonstrukturon shkollën në Qeparo. Në qytetin Minju fondacioni internacional “Rotary club” dega e Minju vendosi intinerarin dhe datat që...

Lajmet e fundit