Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikonstruksioni tirane durres

Ja kur nis dhe sa do të zgjasin punimet për rehabilitimin e ‘Tiranë-Durrës’

Autoriteti Rrugor Shqiptar nis të hënën punimet  në segmentin e parë rrugor Kashar- Vorë pjese e autostradës Tiranë – Durrës. Punimet konsistojnë në shtrimin ...

Lajmet e fundit