Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikonstruksioni ishtepise

SKANDALOZE, Bashkia e qytetit ndalon RIKONSTRUKSIONIN, shtëpia e FAIK KONICËS NUK figuron në emrin e tij

Biznesmeni dhe filantopi i njohur Ekrem Bardha merr gjithmonë inisiativa të ndryshme në ndihmë të vendit tonë. Më e fundit, ka...

Lajmet e fundit