Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikonstruksion i shkollave

Mbledhja e parë e Këshillit Bashkiak, Erion VELIAJ paraqet projektet e reja për shkollat, vendim i ri dhe për shtresën në nevojë

Në mbledhjen e parë të Këshillit Bashkiak për mandatin e dytë 2019-2023 ishte prezent dhe Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj. Ai...

Lajmet e fundit