Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikonfirmon ndihmën për sipërmarrjet kineze në Shqipëri

Ambasadorja kineze, Jiang Yu rikonfirmon ndihmën për sipërmarrjet kineze në Shqipëri

Sot, në ambientet e AIDA-s, u zhvillua takimi ndërmjet përfaqësuesve të AIDA-s dhe një delegacioni kinez të kryesuar nga ambasadorja kineze në Tiranë Jiang...

Lajmet e fundit