Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rikonfirmimi i kryebashkiakeve

Mbyllet numërimi në Libohovë, Konispol e Belsh, rikonfirmohen kryebashkiakët aktualë

Është përmbyllur procesi i numërimit në orët e para të mëngjesit edhe në Bashkinë e Libohovës të Konispolit dhe të Belshit. ...

Lajmet e fundit