Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rikandidimi

Balla: Prokuroria le të hetojë deri në fund, Dako i plotëson kriteret për të rikandiduar 

Kreu i grupit parlamentar i PS-së, Taulant Balla është shprehur se hetimet në lidhje me debatin e ditëve të fundit për vjedhjen e votave...

Braçe: Veliaj duhet të jetë sërish kandidati i PS për Bashkinë e Tiranës

Pas Taulant Ballës, Elisa Spiropalit dhe Mimi Kodhelit, edhe zv/ kryeministri Erion Braçe përkrah një mandat të dytë të Veliajt në krye të bashkisë...

A do rikandidojnë Vangjush Dako dhe Qazim Sejdini përsëri për kryetar Bashkie? Ja çfarë zbulon Rama

Kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini dhe ai i Durrësit Vangjush Dako u përfolën se në zgjedhjet e ardhshme lokale nuk do kondidojnë...

Lajmet e fundit