Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

rihapet gara

Rihapet gara për ndërtimin e Aeroportit të Sarandës, afat 1 muaj për operatorët

Pas anulimit të procedurës së parë për dhënien me koncesion të ndërtimit dhe operimit të aeroportit të Sarandës, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë (MIE)...

Lajmet e fundit