Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

Rihanna

Java e modës në Paris, Rihanna ekspozon barkun e rrumbullakosur, shfaqet në të brendshme dhe fustan rrjete

E guximshme edhe në shtatzëninë e avancuar, këngëtarja edhe një herë ka arritur të marrë vëmendjen e kamerave. Rihanna e ka ndjekur gjithmonë modën dhe...

Djalë apo vajzë? Rihanna është vërtet shtatzënë, konfirmon lajmin me fotot më të bukura

Ashtu si dhe prej muajsh është përfolur lart e poshtë, këngëtarja Rihanna është në pritje të fëmijës së saj të parë me partnerin A$AP...

Rihanna provokon me lëvizjet para kamerës, pozon me të brendshme dhe duket shumë sensuale (VIDEO)

Rihanna është një ndër emrat më të komentuar në medien rozë. Ajo është shumë aktive, duke sjellë projekte të reja muzikore, por edhe video...

Zbulohet i dashuri i ri i Rihannës, që të gjithë e njihni (FOTO)

Rihanna i dha fund lidhjes me të dashurin e saj, miliarderin Hassan Jameel në muajin janar të këtij viti. Ajo...

‘Ne duhemi’! Rihanna dhe Chris Brown sërish bashkë, lënë pas historinë e dhunës

Dyshja Rihanna dhe Chris Brown kanë vendosur të rikthehen sërish bashkë. Bëri vërtet bujë ndarja e tyre, jo sepse nuk ishin...

Rihanna dorëlëshuar për pushime, paguan sa qimet e kokës për qiranë e kësaj super vile, brenda është një ‘çmenduri’ (FOTO)

Rihanna jo vetëm që është një nga këngëtaret më të mira dhe më të suksesshme në të gjithë botën, por edhe një nga më...

Fotot e fundit janë një çmenduri, Rihanna pozon me të brendshme seksi në pozicione delikate, e ç’të shihni (FOTO)

E ku ka më mirë se vetë ajo, për t'i bërë reklamë linjës së saj të veshjeve intime. Këngëtarja ka shpërndarë në rrjetet sociale...

COVID-19/ Rihanna dhe Jack Dorsey dhurojnë 4.2 milion dollarë në ndihmë të viktimave të dhunës në familje gjatë izolimit

Rihanna dhe themeluesi i Twitter Jack Dorsey kanë bashkuar forcat dhe do të dhurojnë 4.2 milion dollarë për të ndihmuar viktimat e dhunës në...

Dalin pamjet nga festa e ‘çmendur’ e Rihannës, zbuloni sa vjeç mbushi ylli i Barbados (Video)

Këngëtarja, aktorja, stilistja dhe biznesmenia e famshme Rihanna, ka festuar dje 32-vjetorin e lindjes. Ylli nga Barbados ka realizuar një festë...

Rihanna më seksi se kurrë, tregon format e kolme në prag të Shën Valentinit (Foto)

Këngëtarja e njohur Rihanna nuk i zhgënjen kurrë fansat me pozat e saj. Ajo është shfaqur më sensuale se kurrë në...


Lajmet e fundit