Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rihanna thyen TABUTË, tregon këmbët e padepiluara dhe STRIJAT

Rihanna thyen TABUTË, tregon këmbët e padepiluara dhe STRIJAT

Rihanna është këngëtarja e cila prej shumë kohësh tashmë është shndërruar në model për të rinjtë në të gjithë botën, ndërsa trendet e krijuara...

Lajmet e fundit