Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rigji per median

Reklama falas për partitë, Ylli Manjani zbulon skenarin: Plani permanent i Ramës dhe çfarë qëllimi fsheh ligji

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ftuar në studion e lajmeve në “Ora News” ka folur në lidhje me ndryshimet në ligjin e medias...

Lajmet e fundit