Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rigelsd xhemollari

Si bëhet sallami, Xhemollari i shoqërisë civile: Konkurset janë fiktive

Një foto ku duket ministri i Mirëqenies sociale dhe Rinisë Blendi Klosi në një nga fabrikat e sallamit  teksa inspekton nga afër situatën. ...

Lajmet e fundit