Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rigels balili

Flet kryebashkiaku i LSI nip i Balilit: Unë kam bërë negociata me Drejtorin e Policisë bashkë me xhaxhain, s’ kishte shans me armë…

Kryebashkiaku i Delvinës Rigels Balili, njëherësh nip i Klement Balilit, ka ndërhyrë përmes një lidhjeje telefonike në emisionin 'Dritare me Rudinën' ku ka treguar...

DETAJE TË PAZBULUARA/ Nga makina e nipit në fuoristradën e Ardi Veliut…. Si u vetëdorëzua Klement Balili, qindra burra dhe gra e përcollën (Nga...

Qindra burra e gra kanë përcjellë mëngjesin e sotëm në Stiar të Sarandës, Klement Balilin, që do të dorëzohej në polici. ...

BALILI u vetëdorëzua në polici, ZBULOHEN 2 personat që shoqëruan ESKOBARIN E BALLKANIT

Vetëdorëzohet në polici Klement Balili, i cilësuar si Eskobari i Ballkanit. Lajmi konfirmohet nga burime të besueshme të newsbomb.al. Balili, i...

Situata në Delvinë, kryebashkiaku: Dy ura të pakalueshme drejt shembjes, shpëtohen 10 personat e izoluar

Edhe qyteti i Delvinës si dhe fshatrat përreth janë prekur nga përmbytjet për pasojë të rreshjeve të shumta megjithëse situata konsiderohet më pak alarmante...

Plas sherri në derbin Bistrica-Butrinti, grushte arbitrit. Nipi i Kelmend Balilit futet në fushë

Derbi mes dy ekipeve rivale të kategorisë së parë, Bistrica e Delvinës dhe Butrinti i Sarandës nuk ka kaluar as këtë herë pa incidente....

Deklaratat e nipit të Klement Balilit, reagon Ylli Manjani: Kam qenë, por jo me dashnoren

Pasi nipi i Klemend Balilit, kryetari i Bashkisë së Delvinës, Rigels Balili deklaroi sot për “News24” se nuk ka parë asnjë ministër në resortin...

Lajmet e fundit