Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Riga

Rama takon kryeministrin kinez në Riga, e falenderon për menaxhimin e aeroportit dhe Bankers Petrolium

Kryeministri Edi Rama merr pjesë sot në Samitin mes Kinës dhe 16 vendeve të Europës Qendrore dhe Lindore, që zhvillohet në Riga të Letonisë....

“16+1”/ Edi Rama niset drejt Rigës, edhe njëherë tjetër do kërkojë investimet e Kinës

Liderët e vendeve pjesëmarrëse në formatin e bashkëpunimit 16+1 mes Kinës dhe Europës Qendrore e Lindore, janë mbledhur në Riga të Letonisë, për të...

Lajmet e fundit