Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

riformatim i qeverise

Mbledhja e kryesisë së PS, Spiropali: Reflektuam për fundvit. Nuk folëm për riformatim të qeverisë por për ide dhe vizione

Deputetja e Partisë Socialiste Elisa Spiropali thotë se mbledhja e sotme pre 5 orësh e kryesisë së PS-së ishte më tepër reflektim në fundvit....

Lajmet e fundit