Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ridian lamja

Zbardhet dëshmia e 42 vjeçarit që dhunoi babanë dhe kërcënoi me pistoletë policët: Zihemi sa herë unë pi alkool, qëllova për ta trembur

Ridian Lamja, 42 vjeçari që dhunnoi babanë e tij dhe kërcënoi me jetë policët, ndërsa pas disa orësh u arrestua, ka dhënë dëshminë e...

Lajmet e fundit