Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ricky martin

Ricky Martin dhe bashkëshorti bëhen prindër përsëri, vjen në jetë fëmija i katërt

Ricky Martin dhe bashkëshorti i tij tashmë prej dy vitesh, Jwan Yosef, janë bërë prindër për herë të katërt. Lajmin e bukur e kanë...

Ëndrra e çdo femre, këngëtari i famshëm TRONDIT me deklaratën: Dua që fëmijët e mi të jenë GEJ

Ai është një prej këngëtarëve më të klikuar në botë, ndërsa gjithashtu femrat janë të gatshme 'të shkulin flokët' për të edhe pse që...

Provokon keq Ricky Martin, shfaqet i zhveshur në dhomën e gjumit (FOTO)

Është pa dyshim një nga këngëtarët më të komentuar për shkak të biseksualitetit të tij dhe për lidhjet e tij sentimentale. Ricky...

Ricky Marti kërkon ndihmë: Vëllai im është zhdukur pas uraganit, më ndihmoni

Këngëtari i famshëm Ricky Martin ka nisur një video apel në Instagram për të gjetur vëllanë e tij, i cili kishte dalë për shëtitje...

Gruaja që pagoi mijëra për të puthur Ricky Martin, ka një zakon “të keq” (Foto)

Ana Paola Diniz është gruaja që dhuroi plot 63,000 paund për bamirësi dhe si këmbim mori një puthje nga këngëtari Ricky Martin. ...

Lajmet e fundit