Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

Richard Hodges

 “Shqipëria, Komb Artificial i krijuar nga Fuqitë e Mëdha”, Blendi Fevziu revoltohet me deklaratat e arkelogut britanik: Një e pavërtetë ulëritëse, kurrë në historinë…

Blendi Feziu ka publikuar videon, ku shfaqet arkelologu britanik Richard Hodges dhe njëkohësisht anëtar i bordit të menaxhimit të Butrintit, i cili mban leksion...

“Shqipëria shtet artificial”, Auron Tare publikon videon kur drejtori i Fondacionit të Butrintit thotë se shqiptarët i ndoqën grekët nga Epiri në Korfuz

Ish-drejtori i Parkut Kombëtar të Butrintit Auron Tare, i ështës drejtuar sot përmes një letër publike deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë. Tare publikon një video...

Lajmet e fundit