Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rich piana

Zbulohet shkaku tronditës i vdekjes së bodybuilder-it të famshëm

Kanë kaluar gati tre muaj nga vdekja e papritur e bodybuilder-it të famshëm amerikan Rich Piana, dhe TMZ ka zbuluar një dokument që tregon...

Lajmet e fundit