Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ribery i ‘zbehet’ shkëlqimi i transferimit tek Fiorentina, të gjithë i kanë sytë tek përkthyesja seksi

Ribery i ‘zbehet’ shkëlqimi i transferimit tek Fiorentina, të gjithë i kanë sytë tek përkthyesja seksi

Francezi Franck Ribéry, i sapo transferuar në Firence tek ekipi i Fiorentinës, u prezantua ditën e sotme para 10 mijë njerëzve dhe më pas...

Lajmet e fundit