Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ribashkim

Vizitoi ‘Snow White’ çdo vit të fëmijërisë së saj, publikon FOTOT e ribashkimit pas shumë vitesh në Disneyland

Princeshat e Disney-t janë magjike, ndonjëherë më së shumti për vetë princeshat. Amber Shaddock Roberts vizitoi çdo vit Disneylandin si fëmijë....

Historia që përloti botën, lufta ndau familjen, ribashkohen pas 18-vitesh

Kur Etiopia dhe Eritrea u përfshinë në luftë në vitin 1998 ato vendosën të largojnë nga shtetet respektive të gjithë qytetarët e shtetit tjetër,...

Lajmet e fundit