Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

riathdhesohen

U deportuan nga shtetet europiane, kthehen në atdhe 36 shqiptarë

36 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar pas deportimit nga disa shtete europiane. Mësohet shqipatrët janë deportuar nga Franca, Holanda dhe Belgjika. Ata...

Lajmet e fundit