Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

riatdhesohen

Rinas, riatdhesohen 25 shtetas që kishin kërkuar azil në vendet e BE-së (VIDEO)

Sot u riatdhesuan në Rinas, 25 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil apo kishin shkelur rregullat e qëndrimit në hapësirën Schengen. ...

Riatdhesohen 6 shqiptarët e parë nga Italia, erdhën me tragetin e mallrave në Durrës

Janë riatdhesuar 6 shqiptarët e parë nga Italia, të ngelur në Bari. Ata kanë ardhur me tragetin e mallrave në Durrës....

Iu refuzua azili në Francë, riatdhesohen 127 shqiptarë, zv.ministrja Voda: Mos shpenzoni kot, mundësitë për ta fituar janë 0 (VIDEO)

Riatdhesohen 127 shtetas shqiptarë, të cilëve u është refuzuar kërkesa për azil në Francë. Pasditen e sotme në aeroportin "Nënë Tereza"...

Kërkuan azil në Francë, riatdhesohen 50 shqiptarë

Mesditën e sotme në aeroportin "Nënë Tereza" Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz-it në...

U deportuan nga shtetet europiane, kthehen në atdhe 36 shqiptarë

36 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar pas deportimit nga disa shtete europiane. Mësohet shqipatrët janë deportuar nga Franca, Holanda dhe Belgjika. Ata...

Riatdhesohen 50 shqiptarë nga Franca, zv.ministrja Voda: Mos tentoni azil, kosto e madhe dhe një hap i gabuar

Gjatë 24 orëve të fundit janë riatdhesuar në aeroportin “Nënë Tereza”, rreth 50 shtetas shqiptarë, të cilët kanë shkelur rregullat e lëvizjes në zonën...

Riatdhesohen 160 shqiptarë nga Gjermania, Franca dhe Anglia

160 shtetas shqiptarë janë kthyer sot në Aeroportin e Rinasit, pasi iu mohua azili në shtete si Anglia, Franca dhe Gjermania. Sipas...

Riatdhesohen me ‘ceremoni’ në Rinas 36 shqiptarë nga Franca dhe Belgjika

Janë riatdhesuar në Shqipëri 36 shqiptarë të cilët kërkonin azil në Francë e Belgjikë. Me rastin e riatdhesimit të tyre, zëvendës...

Lajmet e fundit