Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

riatdhesohen 36 shqiptarë

Iu refuzua azili në Francë dhe Belgjikë, riatdhesohen 36 shqiptarë

Ditën e djeshme janë riatdhesuar 36 shtetas shqiptarë në Rinas, për shkak të refuzimit të azilit në vendet e BE. Mësohet...

Lajmet e fundit