Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Riatdhesimi i Mid’hat Frashërit nga SHBA, Shehaj: Të krijojmë kushtet që shqiptarët të mos kthehen vetëm për t’ u prehur

Riatdhesimi i Mid’hat Frashërit nga SHBA, Shehaj: Të krijojmë kushtet që shqiptarët të mos kthehen vetëm për t’ u prehur

“Ishte nder dhe privilegj të isha pjesë në këtë moment historik të nderimit të Mid’hat Frashërit, në prag të rrugëtimit për t'u rikthyer...

Lajmet e fundit