Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

riad

Arabia Saudite do ekzekutojë tre dijetarët e njohur pas Ramazanit

Tre dijetarë tepër të njohur po mbahen në Riad me akuzat e “terrorizmit”, dhe pritet të dënohen me vdekje, sipas raportimeve të mediave ndërkombëtare....

Shpërthen lufta në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Mbreti evakuuohet në bunker (Video)

Të shtëna me armë janë dëgjuar pranë pallatit të Mbretit Salman në Riad, kryeqytetin e Arabisë Saudite. Është e paqartë se...

Luftë në Lindjen e Mesme, një raketë balistike sapo goditi kryeqytetin e Arabisë Saudite (Video)

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Riad. Sipas mediave vendase, nga raportimet paraprake...

Lajmet e fundit