Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezultatet

Përfundon numërimi në 30 bashki, pezullohet në tre të tjera, njihuni me REZULTATET e deritanishme

Ka përfunduar numërimi i votave në 30 bashkitë e vendit. Deri më tani janë shpallur fituesit në Pustec, Konispol, Libohovë, Fushë...

Rezultatet e zgjedhjeve në PE/ Rriten liberalët dhe e djathta ekstreme, Macron mposhtet në Francë

Partia e se djathtës ekstreme e Marine Le Pen ka mposhtur partinë e presidenti francez Emmanuel Macron në zgjedhjet evropiane në Francë, sipas rezultateve...

Festimet për Ditën e Verës, Veliaj publikon rezultatet e sondazhit: Mbi 10 mijë qytetarë votuan. Vendosen të bëhen më 17 mars

Rreth 80 për qind e qytetarëve të Tiranë kanë mbështetur idenë e kryebashkiakut Veliaj për të zhvendosur festimet për Ditën e Verës të dielën,...

Dalin REZULTATET, ja emrat e FITUESVE në garën për Kryesinë e Partisë Demokratike

Partia Demokratike ka publikuar pak më parë emrat e deputetëve dhe anëtarëve të kësaj partie, që janë shpallur fitues në garën për Kryesinë. ...

Publikohen REZULTATET e sondazhit për 61 kryetarët e bashkive: Ja kush punoi mirë dhe kush është i korruptuar

Prej afro një muaji Newsbomb.al ka hapur sondazhin për 61 kryetarët e bashkive në të gjithë vendin.  Lexuesit i janë përgjigjur...

Në janar rezultatet e para të Vettingut, a ka frikë Rama për veten: Problemi im është…

Ndërsa deklaroi përpara gazetarëve se rezultatet e para të reformës në drejtësi do të dalin në janar, Rama u pyet se nëse ka frikë...

Lajmet e fundit