Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezultatet e zgjedhjeve

Përfundon numërimi në Dibër, ja si u nda “tepsia” që i kënaqi të gjithë

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në qarkun e Dibrës. Në këtë qark, si në asnjë tjetër kemi një barazim...

Përfundon numërimi edhe në Fier, fitore totale e PS-së 10 mandate, PD 4, LSI 2

Sapo ka përfunduar procesi i numërimit edhe në në qarkun e Fierit.  Në bazë të të dhënave përfundimtare, Partia Socialiste merr...

Ilir Meta mesazh gazetarit në emision afër mesnatës: Rama nuk merr më shumë se 51 mandate

Ilir Meta, presidenti i zgjedhur por që ende nuk e ka marrë detyrën ka folur pas përfundimit të procesit të votimit dhe fillimin e...

“Timoni i Edi Ramës”, reagon për herë të parë Meta dhe i kthen përgjigje kryeministrit

Ilir Meta, presidenti i zgjedhur i Shqiptarëve që ka bërë në fushatë për LSI deklaron menjëherë pas zgjedhjeve se bandat e Rilindjes përfunduan. ...

Lajmet e fundit