Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rezultatet e para të Reformës në Drejtësi, BE gati MILIONAT për investime

Rezultatet e para të Reformës në Drejtësi, BE gati MILIONAT për investime

Ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca ka njoftuar se Reforma në Drejtësi në Shqipëri po jep rezultate dhe është e pakthyeshme. ...

Lajmet e fundit