Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rezultate konkrete nga takimi TsiprasZaev, merr zgjidhje çështja e emrit të Maqedonisë

Rezultate konkrete nga takimi Tsipras-Zaev, merr zgjidhje çështja e emrit të Maqedonisë

Në kuadër të Forumit ekonomik botëror, u zhvillua takimi mes kryeministrave të Maqedonisë dhe Greqisë, Zoran Zaev dhe Alexis Tsipras në Davos të Zvicrës. ...

Lajmet e fundit