Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezultat paraprak

PRECEDENTËT/ Si ka lëvizur numri i votuesve në 2015 dhe 2017 nga rezultati paraprak, kur PD kishte komisionerët e vetë në zgjedhje (KRAHASIMI)

Gjithkush po hutohet nga shifrat që po dalin nga votimet e 30 qershorit në zgjedhjet lokale, nga shifrat paraprake të publikuara nga KQZ-ja, dhe...

Lajmet e fundit