Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezonance magnetike

Chuck Norris heq dorë nga aktrimi pas helmimit të gruas, harxhon miliona në spitale

Aktori i njohur amerikan, mjeshtri i arteve marciale, Chuck Norris ka hequr dorë nga aktrimi për t’iu përkushtuar bashkëshortes së tij, Gena O’Kelley e...

Kontrolli i kancerit të gjirit me fjalën e fundit të teknologjisë në Spitalin Amerikan, flet dr. Allajbeu: Pse është i rëndësishëm

Kontrolli i kancerit të gjirit me fjalën e fundit të teknologjisë në Spitalin Amerikan, flet dr. Allajbeu dhe jep disa këshilla se pse është...

Lajmet e fundit