Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

rezoluta per serbine

Rezoluta për Srebrenicën, Berisha publikon foton e Ramës: Si veshka mes padronit “supergrata” dhe vëllait “non grata”

Sali Berisha i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit tha se rezoluta për Srebrenicën e paraqitur sot në Kuvend ishte e...

Lajmet e fundit